Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Jméno a příjmení
Starosta

Novinky

26.11.2020

Vánoční přání od kapely Hostband

Členové Hostbandu se připojují k paní starostce s přáním prožití krásného předvánočního i vánočního času a jako malý dárek posílají odkaz na píseň Vánoční tajemství, která je na youtube - odkaz naleznete v textu.

Detail Aktuality z obce

26.11.2020

Oznámení starostky - zrušení Setkání u vánočního stromu

Oznámení starostky obce k rušení tradičních předvánočních akcí

Detail Aktuality z obce

26.11.2020

Mikulášská obchůzka

Hasiči i letos organizují tradiční obchůzku s Mikulášem, samozřejmě při dodržení všech vládních nařízení. Kdo z občanů má zájem, může se ozvat na tel. číslo 603 233 591 nebo na mail: vit.zapletal@volny.cz

Detail Aktuality z obce

25.11.2020

Informační leták Ministerstva zdravotnictví

Informační leták Ministerstva zdravotnictví ohledně dodržování základních pravidel v době pandemie koronaviru.

Detail Aktuality z obce

23.11.2020

Informace pro občany - provoz knihovny

Informace o provozu Knihovny-Infocentra Hostišová

Detail Aktuality z obce